Z serii „Max w podróży”


Zawsze chciałam zobaczyć nadmorskie plaże naszego wybrzeża poza sezonem, kiedy to nie są oblegane przez tłumy turystów, a mewy nie są jeszcze na tyle bezczelne i nie podkradają frytek ze stolika 🙂 

W ostatni weekend udało się nam wybrać do Kołobrzegu. Droga minęła nam bardzo przyjemnie. Kolejny raz utwierdziłam się w przekonaniu, że Ty bardzo lubisz samochody. Najpierw podróż zadziałała na Ciebie usypiająco, a później wszystko dookoła było na tyle nowe i ciekawe, że 8 godzinna podróż minęła bez żadnych niespodzianek. 

Już w czwartek, byłeś bardzo podekscytowany wyjazdem nad morze. Ciągle tylko pytałeś „mamo, kiedy pojedziemy nad morze?”.

W piątek około południa, postawiliśmy bose stopy na kołobrzeskiej plaży. Przywitało nas piękne słońce, lekki wiaterek i szum morza. Spacerom nie było końca. Udało się nam wybrać na krótką wycieczkę rowerową do pobliskiego Ekoparku, gdzie przyroda oczarowuje nawet największego mieszczucha.

Dla Ciebie i tak największą frajdą było szaleństwo na pustej plaży. W sumie chyba każde dziecko cieszyłoby się z tak ogromnej piaskownicy „na wyłączność” 🙂

Miałeś również swoją pierwszą przygodę z dużym basenem. Bez problemu ubrałeś rękawki i krok po kroku uczyliśmy się pływać. Zamiłowanie do ciepłej wody z pewnością odziedziczyłeś po mnie. Po kilku minutach w dużym basenie oboje wybraliśmy mniejszy z jacuzzi i cieplejszą wodą 🙂 Tatko dzielnie pływał sobie sam.

Ten czas, w którym teraz się znajdujesz to najcudowniejsze chwile. Poznawanie nowych rzeczy daje nam tyle radości, że razem z tatkiem czerpiemy z tego pełnymi garściami. Czasami zaskakujesz nas w najmniej spodziewanych sytuacjach, gdzie uśmiech sam pojawia się na twarzy i ciężko go opanować. I najgorsze, że potrafisz to zrobić wtedy, kiedy akurat się na siebie złościmy.
Co w pewnym sensie też ma swój urok.

DSC09009

Centrum dowodzenia 🙂

DSC09010 SONY DSC SONY DSC SONY DSC

Bliskie spotkania z piaskiem

SONY DSC SONY DSC

EKOPARK

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC DSC09211 SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC IMG_3770 IMG_3772 IMG_3777

Reklamy
Z serii „Max w podróży”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s