Żegnajcie pampersy 😉


Nie chcę chwalić dnia przed zachodem, ale chyba mamy przełom!!! Po wielu próbach i miesiącu pracy możemy powiedzieć, papa pieluszki 😉
Nareszcie zrozumiałeś o co tak naprawdę chodzi w całej tej toalecie i w zeszłą sobotę po powrocie od dziadków zawołałeś „mamo siusiu!!!” zanim jeszcze zdążyłeś zmoczyć spodnie.

Bardzo pomocny w kwestii odstawienia pampersów był grający nocniczek. Nie twierdzę, że zadziała na każdego malucha, ale w naszym przypadku był to strzał w dziesiątke.

Ostatni tydzień spędziliśmy w domu z powodu zapalenia oskrzeli i wtedy też do znudzenia co chwilka zasypywałam Cię pytaniami czy chcesz do toalety.
Oczywiście były momenty w których miałeś mnie serdecznie dość ale w końcówej rozgrywce chyba sam już jesteś zadowolony, że pampers nie krępuje ruchów podczas zabawy i masz coraz większą świadomość własnego ciała.

Mój chłopaku, dorastasz tak szybko i dajesz nam tym samym ogromną radość ❤️

IMG_3260

Reklamy
Żegnajcie pampersy 😉

3 uwagi do wpisu “Żegnajcie pampersy 😉

  1. Tak bywa z nauką większości rzeczy – z dnia na dzień dochodzi do przełomu. Pampers może się jeszcze przydać, ale raczej na rzadkie okoliczności.

    1. To prawda. Maluchy zaskakują z dnia na dzień nowymi umiejętnościami.
      Pieluchy przydawały się jeszcze przez jakiś czas w nocy ale od dłuższego czasu udaje się nam przespać noc bez niespodzianek 😉

  2. Takie umiejętności przychodzą z dnia na dzień. Dziecko czuje, że jest gotowe i po prostu robi to, czego rodzice starali się go nauczyć przez ostatni czas. Bez pampersów bardziej komfortowo 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s